• Tüm Kategoriler
  • SSR-19 Buharlı Ütü Kazanları için Sıvı Seviye Rölesi (Depolu) TENSE

   Fiyat:
   530,40 TL
   Aynı Gün Kargo
   SSR-19 Tense, depolu tip buharlı ütü kazanları için sıvı seviye rölesi. 
    
   SSR-19 sıvı seviye rölesi buharlı ütü kazanlarını kontrol etmek için tasarlanmıştır. Depoya ortak ve depo elektrotu bağlanır. Buhar üreten kazana ortak, rezistans ve kazan elektrotu bağlanır.

   Cihazın bağlantılarını bağlantı şemasına göre yaptıktan sonra cihaza enerji veriniz. Depodaki su ortak ve depo elektrotuna temas ettiğinde besleme girişindeki faz (R) ile motor çıkışı kısa devre olur, motor ledi yanar ve su motoru kazana su pompalamaya başlar. Kazan içerisindeki su sadece ortak elektrotuna temas ediyorsa faz (R) ile su yok çıkışı kısa devre olur. Kazana su dolmaya devam eder. Su rezistans elektrotuna temas ettiğinde faz (R) ile rezistans çıkışı kısa devre olur, rezistans ledi yanar ve faz (R) ile su yok çıkışı açık devre olur. Rezistans suyu ısıtmaya başlar ve buhar üretir. Kazan içerisindeki su dolmaya devam eder ve kazan elektrotuna temas ettiğinde faz (R) ile motor çıkışı açık devre olur, su motoru kazana su pompalamayı keser ve motor ledi söner. Buhar kullanıldıkça kazan içersindeki su azalır ve kazan elektrotu suya temas etmez. Bu aşamada faz (R) ile motor çıkışı tekrar kısa devre olur, motor ledi yanar ve su motoru su pompalamaya devam eder. Kazan içerisindeki su seviyesi rezistans elektrotunun altına indiğinde faz (R) ile rezistans çıkışı açık devre olur, rezistans ledi söner ve faz (R) ile su yok çıkışı kısa devre olur.

   Depodaki su sadece ortak elektrotuna temas ettiğinde faz (R) ile motor çıkışı açık devre olur, motor ledi söner. Depo içerisindeki su depo elektrotuna temas ettiğinde faz (R) ile motor çıkışı tekrar kısa devre olur, motor ledi yanar ve su motoru su pompalamaya başlar.

   Elektrotlu sıvı seviye rölelerini yanıcı, yakıcı ve patlayıcı sıvılarda kullanmayınız.

   Kaçak akım rölesi kullanılan yerlere uygundur.

    
   ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
   Üretici TENSE
   Sipariş Kodu SSR-19
   Tip Buharlı ütüler için sıvı seviye rölesi (Depolu)
   Besleme Gerilimi 170 - 260VAC
   Kontak 5A
   Hassasiyet 50 KΩ
   Çalışma Sıcaklığı 0ºC...+55ºC
   Koruma Sınıfı IP20
    
    
    
   Diğer Özellikler
   Stok KoduTENSE SSR-19
   MarkaTense
   Stok DurumuVar

   Ürün Etiketleri

            
   Anasayfa | İletişim | Alışveriş Sepetim

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.