• Tüm Kategoriler
  • SSR-05 Sıvı Seviye Kontrol Rölesi TENSE

   Fiyat:
   538,20 TL
   Aynı Gün Kargo
   SSR-05 Tense, sıvı seviye kontrol rölesi. 
    
   SSR-05 sıvı seviye rölesi içinde iletken sıvı bulunan depo veya kuyuların boşaltılmasını kontrol etmek için tasarlanmıştır. Cihazın üzerinde bulunan ayar düğmesi elektrotların sıvıya temas ettiğinde birbirlerini algılayabilmesi için sıvının iletkenlik (kΩ) seviyesini ayarlar. Sıvı iletkenliği ayar düğmesinin gösterdiği değerden düşük ise elektrotlar birbirlerini görür, yüksek ise elektrotlar birbirlerini görmez.
    
   Cihazın bağlantılarını bağlantı şemasına göre yaptıktan sonra cihaza enerji veriniz. Sıvı iletkenliğini ayarlarken ilk önce kuyuda sıvı olduğundan (elektrotlara sıvının temas etmesi) emin olunuz. Ayar düğmesini yavaş bir şekilde saat yönüne (maksimum 100kΩ) doğru röle ledi yanana kadar çeviriniz. Röle ledi yandığında ayar düğmesini biraz daha çeviriniz ve bu şekilde bırakınız. Böylelikle sıvı iletkenliği ayarlanmış olur.

   İki elektrotlu kullanım için alt ve üst elektrotu kullanınız.

   Sıvı iletkenliği yüksek ise elektriği daha iyi iletir ve kΩ değeri düşüktür. Sıvı iletkenliği daha düşük ise elektriği daha az iletir ve kΩ seviyesi yüksek olur. İçme sularının sıvı iletkenliği genelde düşüktür ve yüksek kΩ ayarı gerekir. Kullanım suları ve şehir şebeke suları sıvı iletkenliği daha yüksektir ve düşük kΩ ayarı gerekir.

    
   ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
   Üretici TENSE
   Sipariş Kodu SSR-05
   Tip Sıvı seviye rölesi
   Besleme Gerilimi 150 - 260VAC
   Giriş Alt, Orta ve Üst seviye probları bağlanabilir.
   Kontak 5A
   Hassasiyet 100 KΩ
   Çalışma Sıcaklığı 0ºC...+55ºC
   Koruma Sınıfı IP20
    

    
    
   Diğer Özellikler
   Stok KoduTENSE SSR-05
   MarkaTense
   Stok DurumuVar

   İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

   Ürün Etiketleri

            
   Anasayfa | İletişim | Alışveriş Sepetim

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.