• Tüm Kategoriler
  • ISS-T-75A Trifaze SSR Röle İçin Alüminyum Soğutucu ISISO

   Fiyat:
   677,25 TL
   Aynı Gün Kargo

   ISS-T-75A Alüminyum SSR Soğutucu Isıso   Trifaze Solid State Röle için ray tipi alüminyum soğutucu.

    

   Neden Soğutucu Kullanılmalıdır?

    
   SSR röleler yapı itibari ile yarı iletken komponentlerden oluşturulmuş elektronik rölelerdir. Bu tip elektronik devreler üzerinden akım geçtikçe ısınmaya başlarlar. SSR rölelerin üzerlerinde belirtilen akım değerlerinde kullanmak için, oluşacak ısının engellenmesi gerekir. SSR röleler için özel olarak dizayn edilen alüminyum soğutucuları kullanmaki röleyi tam güçte kullanmanızı sağlayacaktır.   SSR Nedir?

    
   SSR rölelerin tam ismi Solid-State-Relay olarak geçmektedir. Bu tür rölelerde mekanik parça yoktur ve tamamen yarı iletken komponentlerden oluşmaktadır. Mekanik parçalar yerine yarı iletken komponentlerden oluşan SSR'ler hem anahtarlama hızı olarak çok daha hızlı çalışabilmekte hem de mekanik parçalarda oluşan deformasyon bu tür rölelerde oluşmamaktadır. Anahtarlama sayısı fazla olan yerlerde özellikle tercih edilmesi önerilir.
    
    

   SSR Nerelerde Kullanılabilir?

    
   SSR röleler, standart mekanik rölelerin kullanıldığı her yerde rahatlıkla  kullanılabilir. Farklı amper değerlerine sahip SSR röleler mevcuttur. Bir SSR röleden akım değeri olarka tam randıman almak için uygun soğutucular ile birlikte termal jel kullanımı SSR'nin çalışma ömrünü uzatacaktır.

    
    
   ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
   Üretici ISISO
   Sipariş Kodu ISS-T-75A
   Tip Ray Tipi Alüminyum Soğutucu    
   Diğer Özellikler
   Stok KoduISISO ISS-T-75A
   MarkaIsıso
   Stok DurumuVar

   İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

            
   Anasayfa | İletişim | Alışveriş Sepetim

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.