• Tüm Kategoriler
  • FKD-01F Nötrsüz Dijital Faz (Motor) Koruma Rölesi TENSE

   Fiyat:
   994,50 TL
   Aynı Gün Kargo
   FKD-01F Tense, ray tipi nötrsüz dijital motor (faz) koruma rölesi.
    
   Dijital faz koruma röleleri, hassas çalışma gerilim değerlerine sahip cihazların şebeke geriliminden kaynaklanabilecek hatalardan korumak üzere tasarlanmıştır. Cihazda %20 sabit asimetri set, 270V AC sabit düşük gerilim ve 440V AC yüksek gerilim set ve hata gecikme zamanı yaklaşık 2 sn. sabit bulunmaktadır.

   Asimetri, gerilimler arası farktır. Özellikle motor gibi üç faz çalışan yüklerde yüksek gerilimli bobin yüksek akım çeker ve düşük gerilimli bobinde düşük akım çeker. Bu nedenle dengesiz çalışır ve zamanla bobinleri yanar.

   Cihazın bağlantılarını bağlantı şekline uygun yapınız. Cihaza enerji veriniz. Cihaz ilk enerji verildiğinde1(NC) ile 2(COM) nolu kontak uçları kısa devre ve 2(COM) ile 3(NO) nolu kontak uçları açık devredir. Gerilim değerleri normal değerlerde ise röle ledi(OUT) yanar ve 1(NC) ile 2(COM) nolu kontak uçları açık devre ve 2(COM) ile 3(NO) nolu kontak uçları ise kısa devre olur.

   Faz sırası doğru iken röle ledi yanar ve 1(NC) ile 2(COM) nolu kontak uçları açık devre ve 2(COM) ile 3(NO) nolu kontak uçları ise kısa devre olur. Faz sırası ters iken faz sırası ledi yanar, röle ledi söner ve 1(NC) ile 2(COM) nolu kontak uçları kısa devre ve 2(COM) ile 3(NO) nolu kontak uçları açık devre olur
    
   GENEL ÖZELLİKLER
   Üretici TENSE
   Sipariş Kodu FKD-01F
   Gerilim 3x380V AC
   Nötr Yok
   Düşük Gerilim Set 270V AC
   Yüksek Gerilim Set 440V AC
   Asimetre Set %20
   Gecikme 2sn
   Kontak 5A, 1 CO Kontak
   Gösterge 3x3 Hane Display
   Koruma Sınıfı IP20
   Montaj Standart Raya Montaj
   FKD-01F Tense Dijital Motor Koruma Rölesi
    
    
   Diğer Özellikler
   Stok KoduTENSE FKD-01F
   MarkaTense
   Stok DurumuVar

   İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

            
   Anasayfa | İletişim | Alışveriş Sepetim

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.