• Tüm Kategoriler
  • CRM-91H Start Uçlu Fonksiyonel Zaman Rölesi ELKO

   Fiyat:
   1.333,80 TL
   Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

   CRM-91H Elko


   Start uçlu 12-240V AC/DC fonksiyonel zaman rölesi.

    
   TEKNİK DÖKÜMAN
    
   ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
   Üretici ELKO
   Sipariş Kodu CRM-91H
   Tip Start Uçlu Zaman Rölesi
   Besleme Gerilimi 12...240V AC/DC
   Fonksiyon Sayısı 10 farklı çalışma fonksiyonu
   Kontak 1 C/O (COM, NO, NC)
   Zaman Ayarı 0,1s...10d
   (0,1 saniyeden 10 güne kadar)
   Çalışma Sıcaklığı -20ºC...+50ºC
   Koruma Sınıfı IP40    

   ÇALIŞMA FONKSİYONLARI

    
   a Çekmede gecikme
   A1-A2 uçlarına gerilim uygunlanması ile başlar, ayarlanan süre sonunda röle çeker. Müdahale edilene kadar röle çekili olarak kalır.
   b Bırakmada gecikme
   A1-A2 uçlarına gerilim uygulanması ile başlar, röle ayarlanan süre kadar çekili kaldıktan sonra ilk konumuna geri döner.
   c Flaşör modu (Start-Off)
   A1-A2 uçlarına gerilim uygunlanması ile başlar, ilk olarak ayarlanan süre kadar bekler sonrasında aynı süre kadar çekili kalır. Müdahale edilene kadar sürekli olarak aynı şekilde çalışmaya devam eder.
   d Flaşör modu (Start-On)
   A1-A2 uçlarına gerilim uygulanması ile başlar, ilk olarak ayarlanan süre kadar röle çeker, sonrasında aynı süre kadar bırakır. Müdahale edilene kadar aynı şekilde çalışmaya devame der.
   e Bırakmada gecikme 
   A1-A2 uçlarına gerilim uygulanmışken, Start ucuna gelen sinyal ile röle çeker, start ucu bırakıldıktan sonra röle ayarlanan süre kadar daha çekili kalır ve sonrasında ilk konumuna geri döner.
   f Bırakmada gecikme 
   A1-A2 uçlarına gerilim uygulanmışken, Start ucuna gelen tek sinyal ile röle çeker, ayarlanan süre sonunda ilk konumuna geri döner.
   g Çekmede Gecikme
   A1-A2 uçlarına gerilim uygulanmışken, Start ucuna basıldığında röle herhangi bir işlem yapmaz. Start butonu bırakıldığında röle çeker ve ayarlanan süre kadar çekili kalır. Röle çekili iken start butonuna tekrar basılması zamanı tekrar baştan başlatmaz. Ayarlanan süre sonunda röle ilk konumuna geri döner.
   h On/Off Modu
   A1-A2 uçlarına gerilim uygulanmışken, start ucuna basıldığında röle ayarlanan süre kadar bekledikten sonra çeker. Eğer start ucu süre sonunda hala basılı ise start ucu bırakılana kadar röle çekili kalır. Start ucu bırakıldığın ise röle ayarlanan süre kadar çekili kalmaya devam eder ve sonrasında ilk konumuna geri döner.
   i Latch Modu
   A1-A2 uçlarına gerilim uygulanmışken, start ucuna ilk basıldığında röle çeker ve zamandan bağımsız olarak çekili kalır. Start ucuna tekrar basıldığında röle bırakır. Aynı işlem sürekli olarak her start ucuna basıldığında tekrarlar.
   j Pulse Modu
   A1-A2 uçlarına gerilim uygulanması ile başlar, ayarlanan süre kadar bekledikten sonra röle 0,5s süre kadar çeker ve kendini bırakır.

    
    
   Diğer Özellikler
   Stok KoduELKOCRM91H
   MarkaElko
   Stok DurumuVar
            
   Anasayfa | İletişim | Alışveriş Sepetim

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.